České písně Mantrovníků

17.02.2020

KDY: 13. 3. 2020 od 18:00

KDE: Zastávka na cestě

České písně pro duši a všem okolo je název mantro-písničkářského setkání  v Zastávce na cestě 13.3.2020, na kterém zahraje a zazpívá David Breiter své známé i méně známé písně inspirované 20 lety mantrování. 

David Breiter (https://www.gajatri.net)

Velmi ráda vás tímto zvu na plánovanou návštěvu Davida Breitera, zakladatele Mantrovníků. Většinou ho známe díky zpívání manter po různých čajovnách a jógových centrech v doprovodu různých hudebníků a zpěváků. Tentokrát přijede na speciální akci, sám zahrát do "Zastávky na cestě" české mantry, jak by se daly české písně pro srdce a duši nazvat.
Znám Davida už několik let, a také mantry zpívám už poměrně dlouho a ráda. Tentokrát se těším na mimořádný zážitek.
Slyšet, zpívat, vnímat jeho písně je nádhera. Další rozměr těmto zážitkům umožní to, že budou znít slova jednoduchých písní, kterým člověk rozumí a může je procítit do hloubky úplně jinak než slova v sanskrtu, u kterých ví většinou jen nosné téma a poselství. Pro mě jsou tyto písně mocným nástrojem jak poznat kde mi do 100%tní rezonance něco chybí, zeptat se sama sebe proč, co je za tím, co mi to ukazuje... A naopak si užívám blaženosti a vnitřního klidu, míru, sounáležitosti, rozšíření, když slova zvučící z mých úst rezonují v celém těle, mysl se jim nikterak nebrání a otevírají "To" zatím, tak málo poznané v mém nitru... David je úžasný a písně Mantrovníků opravdu hluboké a přitom tak prosté, že života. Více na https://www.gajatri.net/seznampisni.html ("naše vlastní")
Dveře i srdce jsou otevřeny i těm, kdo zpívat nechtějí, nebo se neodvažují, mohou jen poslouchat, vnímat atmosféru a cítit sounáležitost...

V případě zájmu prosím o nezávaznou rezervaci místa na telefonu 725757864 nebo na e-mail: zastavkanaceste@gmail.com

Předem děkuji a těším se na vás
S láskou
Irena