REFERENCE

ZASTÁVKA NA CESTĚ

Andrea B.

terapeut

Irenko, děkuji za nádherný čas na kouzelném místě, které utváříš svou energií. Vzniká kolem tebe, tebou. Jsi moudrá, stará Duše. Ukotvená, uzemněná, čistá, pravdivá, v Lásce a v harmonii.

Tvůj dům je chrámem vnitřního míru, klidu, usmíření. Je harmonický, světlý, prostorný, zároveň útulný, měkký a čistý. Vše je sladěné a má význam. Z překrásných výhledů si člověk sedá na zadek a už nic nepotřebuje. Jen být v sobě. 


Herma T.

lektorka jógy

Irenka mi nedávno sdělila, že tu chce být pro druhé víc než doposud. Nepřekvapilo mě to, protože vím, že má soucit s druhými. A protože vím z vlastní zkušenosti, že je dobrá hostitelka, myslím si, že u ní bude dobře. Takže pokud se chcete vytrhnout ze své každodennosti a bylo by vám milé nechat se od ní hostit, procházet se po její zahrádce atd. nebo mít někoho s kým se budete dívat na západ slunce, je to pravé místo právě u ní.


Stáňa T.

Hodně let jsem sledovala své duchovní přátelé v mém okolí Jílového u Prahy. Dnes vím, že i legenda jogín pan Eduard Tomáš si zamiloval energii tohoto města a okolí. Krásné východy a nezapomenutelné západy slunce, to vše v nádherně živé a nezničené přírodě v blízkosti řeky Sázavy najdete právě u mé kamarádky Irenky. Klid, pohodu, její výborné jídlo a pohled do údolí a kopců, kde se pasou ovce a krávy... To vše je jako by jste byli v Alpách. Útěk před civilizací je Studené.


Daniela V.

fyzioterapeut

Irenu znám asi 7 let, potkaly jsme se na jógovém soustředění a dodnes se spolu občasně vídáme jako přítelkyně u společného oběda nebo na józe... Irča je hloubavý člověk se srdcem na správném místě... Je přátelská, přímá, umí se postavit i k nelehkému životnímu úkolu a racionálně a s citem ho vyřešit, ...umí myslet i na druhé, je empatická a upřímná.... Vím, že si v životě také prošla nelehkými životními zkouškami, které zvládla a posunulo ji to dál v cestě duchovního rozvoje, které díky meditacím, józe aj. esoterickým kurzům zvládla a ustála snadněji...


Pavel H.

grafik

Irena je člověk, který stojí oběma nohama pevně na zemi a z této stabilní pozice roste duchovně. Hledá, co funguje a co je pro ni vhodné, prakticky to zařazuje do svého života a šíří dál. Je příjemný společník a současně umí setrvávat v tichu. Její dům i zahrada jsou stejné – v jejich přítomnosti se cítíte dobře. Vnímáte přirozenou, nevtíravou péči, užíváte si sdílení i prostor pro sebe.


Markéta P.

Irenka je pro mne v prvé řadě velkou inspirací. Mám na ní moc ráda její přístup k životu, který příjemně balancuje mezi praktičností a nadhledem. Cítím se v její společnosti uvolněně, bezpečně a otevřeně. Citlivě přistupuje k názorům jiných lidí, které je schopna vyslechnout i pochopit, aniž by sklouzla k jejich hodnocení či následování. Irenka je silnou osobností s jemným emočním světem. Ráda trávím čas v její blízkosti. Ticho s ní nebolí a slova u ní dávají smysl.


Dana Eriell

lektor Tai chi, Qigong / čínské léčebné masáže

Už před nějakou dobou jsi mě požádala o vyjádření k tobě a tvým přednostem, jestli je vnímám. 

Má milá, vnímám tvou laskavost od našeho prvního setkání a od té doby mám někdy častěji a někdy méně často možnost zahlédnout tě v různých situacích a rozmanitém rozpoložení. Co je ale neměnné, je tvůj úsměv Irenko, ať už je tobě osobně jakkoliv. Potkávám se s tvou pečující povahou v obejmutí, v koláči, který připravíš s láskou, která z něj čiší, ve výborné kuchyni, taky v tom, že umíš naslouchat a citlivě sdílet vlastní pocity k tomu, co je mé či se týká tvého vlastního životního příběhu. Když jsem měla možnost navštívit vás ve vašem domě, všechno to, co jsem cítila z tebe, se odráželo i tam. Zimní zahrada je jako oáza klidu a vše dýchá tvou péčí. Těším se na naše další setkání a posezení u kafíčka, povídání i chvíle ticha ... myslím teď na tebe a vybaví se mi v mysli tvůj obličej a klid, který neseš skrze sebe ...

 


Marcel

IT specialista

Keď som sa dozvedel o Irenkinej Zastávke na Ceste, vôbec ma to neprekvapilo. Irenka prekvitá pohostinnosťou a láskyplnosťou a mám radosť, že tieto kvality môže šíriť skrz tento krásny projekt ďalej. A Irenkine koláče - tie sú legendárne, všetkými desiatimi ich odporúčam :)